De REA Amelia opzetwastafel in glanzend zwart met marmerlook biedt een stijlvolle en moderne uitstraling. Perfect voor op een robuuste houten plank of topblad. Lees meer.
Stijlvolle en moderne badkameroplossing:
Steeds vaker valt de keuze op een losse waskom. Deze kun je plaatsen op elk gewenst oppervlak, zoals een robuuste houten plank of een elegant topblad. Met de REA Amelia opzetwastafel creëer je eenvoudig een stijlvolle en moderne look in je badkamer. Deze waskom is niet alleen functioneel, maar ook een echte eyecatcher die je badkamer een luxe uitstraling geeft.
Uniek design en aanpasbaarheid:
De Amelia opzetwastafel van REA heeft een elegante ovale vorm en is een pronkstuk in elke badkamer. Je kunt deze opzetwastafel volledig aanpassen aan je eigen wensen. Combineer hem met je favoriete inbouw wastafelkraan of opbouw XL wastafelkraan, sifon en waste om je perfecte wastafel samen te stellen. Let op: deze opzetwastafel bevat geen overloop, wat bijdraagt aan het strakke design.
Hoogwaardige materialen en afwerking:
De waskom is vervaardigd van hoogwaardig keramiek, wat zorgt voor duurzaamheid en een luxe uitstraling. De glanzend zwarte afwerking met een marmerlook voegt een vleugje elegantie toe aan je badkamer. Dankzij de vuilafstotende en antibacteriële behandeling blijft de waskom er altijd fris en schoon uitzien, wat het onderhoud vergemakkelijkt.
De REA Amelia opzetwastafel is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een combinatie van stijl en functionaliteit. Met zijn unieke design en hoogwaardige afwerking past deze waskom perfect in moderne badkamerontwerpen. Of je nu een nieuwe badkamer inricht of je huidige ruimte een upgrade wilt geven, deze waskom biedt de flexibiliteit en esthetiek die je zoekt.
Zoekwoorden: opzetwastafel, waskom, badkamer, keramiek, modern design, glans zwart, marmer look, REA Amelia