Ontdek de robuuste GEKO handpomp met een stalen cilinder en een handige manometer. Geschikt voor Schrader en Presta ventielen, ideaal voor elke fietsliefhebber. Lees meer.
Ontdek de veelzijdige GEKO handpomp:
De GEKO Handpomp 38x525mm met manometer is een onmisbaar hulpmiddel voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en efficiënte manier om lucht in banden, sportuitrusting en andere opblaasbare items te pompen. Deze pomp is ontworpen met zowel de professional als de thuisklusser in gedachten, en biedt een robuuste constructie van staal die garant staat voor duurzaamheid en langdurig gebruik.
Comfort en gebruiksgemak:
Dankzij de oversized handgreep biedt deze handpomp een comfortabele grip, waardoor je moeiteloos en zonder vermoeidheid kunt pompen. De geïntegreerde 2-inch manometer is gemakkelijk af te lezen, zodat je altijd de juiste druk kunt aanhouden. Of je nu een fietsband of een voetbal oppompt, met deze pomp ben je verzekerd van precisie en gemak.
Veelzijdigheid in gebruik:
De dual head van de pomp is geschikt voor zowel Schrader- als Presta-ventielen, waardoor je niet hoeft te wisselen tussen verschillende pompen voor verschillende ventielen. Met een maximale drukcapaciteit van 160 psi (11 bar) is deze pomp krachtig genoeg voor vrijwel elke toepassing. Bovendien wordt de pomp geleverd met ballenadapters en opblaaskegels, handig opgeborgen in een adapterkoffer die aan de pomp is bevestigd.
De GEKO Handpomp 38x525mm met manometer is de perfecte keuze voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en veelzijdige pomp. Of je nu een professional bent of gewoon je fietsbanden thuis wilt oppompen, deze pomp biedt de kracht, precisie en duurzaamheid die je nodig hebt. Mis deze kans niet om je pompwerkzaamheden naar een hoger niveau te tillen!
Zoekwoorden: handpomp, fietspomp, luchtpomp, GEKO, manometer, Schrader, Presta, stalen pomp, opblaasaccessoires