Het Abus kettingslot Ivera 7210/110 in geel biedt optimale bescherming met een 7 mm dikke ketting en duurzame hoes. Ideaal voor het veilig stallen van je fiets. Lees meer.
Ontdek de Abus Ivera 7210/110 kettingslot:
Ben je op zoek naar een betrouwbare manier om je fiets te beveiligen? Het Abus kettingslot Ivera 7210/110 in een opvallende gele kleur biedt de perfecte combinatie van veiligheid en duurzaamheid. Dit slot is ontworpen om je fiets te beschermen tegen diefstal, met een stevige constructie die bestand is tegen de meeste pogingen tot inbraak. Of je nu dagelijks fietst of je fiets voor langere tijd wilt parkeren, dit kettingslot biedt de gemoedsrust die je nodig hebt.
Hoogwaardige materialen voor maximale bescherming:
De Ivera 7210/110 is uitgerust met een 7 mm dikke vierkante ketting, vervaardigd van gehard speciaalstaal. Dit maakt het slot niet alleen sterk, maar ook uiterst resistent tegen knippen en zagen. De ketting is omhuld met een functionele, hoogwaardige Meshwebbing kettinghoes die niet alleen slijtvast is, maar ook je fietsframe beschermt tegen krassen en beschadigingen. Bovendien absorbeert de hoes geen vloeistoffen zoals water of olie, wat bijdraagt aan de lange levensduur van het slot.
Gebruiksgemak en betrouwbaarheid:
Met een lengte van 110 cm biedt dit kettingslot voldoende flexibiliteit om je fiets aan verschillende objecten vast te maken. Het automatische sluitsysteem maakt het gebruik eenvoudig en snel, terwijl de meegeleverde twee sleutels zorgen voor extra gemak. Dankzij het compacte ontwerp is het slot gemakkelijk mee te nemen, zonder dat het veel ruimte in beslag neemt. Met een gewicht van 1,7 kg is het slot stevig, maar niet te zwaar om dagelijks mee te nemen.
Met het Abus kettingslot Ivera 7210/110 kies je voor een betrouwbare en duurzame oplossing om je fiets te beveiligen. Het gebruik van hoogwaardige materialen en het doordachte ontwerp maken dit slot tot een uitstekende keuze voor elke fietser die waarde hecht aan veiligheid en gemak.
Zoekwoorden: fietsbeveiliging, kettingslot, Abus Ivera, fietsslot, diefstalpreventie