Koudwaterkraan Trend A 12V met draaibare en rechte uitloop, microschakelaar en chroomafwerking. Geschikt voor campers, caravans en boten. Max. 3.0 bar waterdruk. Lees meer.
De Koudwaterkraan Trend A Ø27 mm is een compacte en veelzijdige koudwaterkraan, speciaal ontworpen voor campers, caravans en boten. Dankzij de draai- en zwenkbare rechte uitloop met microschakelaar biedt deze kraan optimale flexibiliteit en gebruiksgemak. De chroomafwerking zorgt voor een moderne en stijlvolle uitstraling die past in elke mobiele keuken of sanitaire ruimte.
Deze koudwaterkraan is ontworpen voor 12 Volt watersystemen en werkt met een maximale waterdruk van 3,0 bar, wat zorgt voor een stabiele en betrouwbare waterstroom. Dankzij het boorgat van Ø27 mm is de kraan eenvoudig te monteren en past hij perfect in verschillende toepassingen. De draai- en zwenkbare rechte uitloop biedt extra flexibiliteit en gebruiksgemak.
De Koudwaterkraan Trend A Ø27 mm is vervaardigd uit hoogwaardig kunststof met een chroomafwerking, waardoor hij zowel lichtgewicht als corrosiebestendig is. Hij is geschikt voor een 10 mm slangaansluiting en eenvoudig te integreren in verschillende mobiele watersystemen.
Zoekwoorden: waterkraan, camperkraan, caravankraan, waterkranen