Laad al je apparaten snel op met het Benson stopcontact met 2 USB-A en 2 USB-C poorten. Inclusief kinderbeveiliging en handig telefoon dock. Veilig en efficiënt! Lees meer.
Ontdek de veelzijdigheid van de Benson Stopcontact RA:
De Benson Stopcontact RA met 2 USB-A en 2 USB-C opladers is dé oplossing voor al je laadbehoeften. Dit innovatieve stopcontact combineert een traditioneel 16A stopcontact met geavanceerde USB-oplaadmogelijkheden, waardoor je meerdere apparaten tegelijkertijd kunt opladen. Of je nu thuis bent of op kantoor, dit stopcontact biedt de perfecte mix van functionaliteit en stijl.
Efficiënt opladen met USB-A en USB-C:
Met twee USB-A en twee USB-C poorten, biedt de Benson Stopcontact RA een ongeëvenaarde oplaadcapaciteit. De USB-poorten leveren een krachtige 5,0V DC met een totale stroomsterkte van 3,4A, wat zorgt voor snel en efficiënt opladen van je apparaten. Of je nu een smartphone, tablet of ander USB-apparaat wilt opladen, dit stopcontact heeft het allemaal.
Veiligheid en gemak voorop:
Veiligheid is een prioriteit met de ingebouwde kinderbeveiliging, waardoor je met een gerust hart je apparaten kunt opladen, zelfs in huishoudens met kinderen. Bovendien is er een handig telefoon dock bovenop de adapter, zodat je je telefoon gemakkelijk kunt plaatsen terwijl deze oplaadt. Let op: dit product is niet geschikt voor de Belgische en Franse markt.
De Benson Stopcontact RA met 2 USB-A en 2 USB-C opladers is een must-have voor iedereen die op zoek is naar een efficiënte en veilige manier om meerdere apparaten tegelijk op te laden. Met zijn moderne ontwerp en veelzijdige functionaliteit is het een waardevolle toevoeging aan elk huis of kantoor.
Zoekwoorden: stopcontact, USB oplader, Benson, 16A, kinderbeveiliging, telefoon dock, snel opladen