Stijlvolle REA Tango opzetwastafel in glanzend wit keramiek. Plaats op elk oppervlak voor een moderne look. Geen overloop, ideaal voor maatwerk. Lees meer.
Stijlvolle en moderne uitstraling:
Steeds vaker valt de keuze op een losse waskom. Deze kun je plaatsen op elk gewenst oppervlak, zoals een robuuste houten plank of een elegant topblad. Met de REA Tango opzetwastafel creëer je eenvoudig een stijlvolle en moderne look in je badkamer. Deze waskom is niet alleen functioneel, maar ook een echte blikvanger.
Uniek ontwerp en aanpasbaarheid:
De REA Tango opzetwastafel heeft een elegante ovale vorm en is een pronkstuk in elke badkamer. Je kunt deze opzetwastafel volledig aanpassen aan je eigen wensen. Bestel je favoriete inbouw wastafelkraan of opbouw XL wastafelkraan, sifon en waste er los bij en stel je perfecte wastafel samen. Let op: deze opzetwastafel bevat geen overloop, wat bijdraagt aan het strakke design.
Hoogwaardige materialen en afwerking:
De waskom is vervaardigd uit hoogwaardig keramiek, wat zorgt voor een duurzame en hygiënische oplossing. Het glanzende witte oppervlak is niet alleen esthetisch aantrekkelijk, maar ook vuilafstotend en antibacterieel behandeld. Dit maakt onderhoud eenvoudig en zorgt ervoor dat je wastafel er altijd als nieuw uitziet.
De REA Tango opzetwastafel is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een moderne en stijlvolle wastafeloplossing. Dankzij de hoogwaardige materialen en het unieke ontwerp, biedt deze waskom niet alleen een functionele, maar ook een esthetische meerwaarde aan je badkamer. Combineer met je favoriete accessoires en creëer een badkamer die helemaal bij jouw stijl past.
Zoekwoorden: wastafel, waskom, opzetwastafel, keramiek, badkamer, modern design, glans wit, REA Tango